HomeArtystyczne prezentacje przedszkolaków

Artystyczne prezentacje przedszkolaków

„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie" tymi słowami przedszkolaki z Korlina rozpoczynały przedstawienie, które zaprezentowały na Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków w Postominie. Przegląd organizowany był przez CKIS w dniu 12 czerwca. Dzieci wystąpiły niesamowicie, nie tylko wykazały się odwagą i otwartością ale także wyjątkowym kunsztem aktorskim.

Po pokazaniu swojego talentu aktorskiego przedszkolaki zaśpiewały piosenkę Arki Noego „Nie lękaj się" za którą zdobyły II miejsce. Dzielnie Oddział Przedszkolny w Korlinie reprezentował Miłosz Stachowski, który wystąpił jako solista w kategorii taniec. Umiejętności taneczne Miłoszka jury nagrodziło I miejscem. Przedszkolaki zostały nagrodzone specjalnym wyróżnieniem za konkurs plastyczny pt. „Moja rodzina", Oryginalną i piękną pracę wszyscy uczestnicy przeglądu mogli podziwiać na wystawie, gdyż była rozwieszona w sali. Chciałabym podziękować dzieciom, które przez wiele dni ćwiczyły swoje role, śpiewały i tańczyły, aby wystąpić w Postominie:

Moje kochane Przedszkolaki jesteście niesamowite, każdy dorosły może się uczyć od Was odwagi i radości, pokonywania swoich barier. Dziękuję, za tyle pozytywnej energii, którą co dzień od Was dostaję. Dziękuję, że jesteście :)

w-ca mgr Marta Maksymiuk