HomeDzień Mamy w przedszkolu

Dzień Mamy w przedszkolu

„Mama to anioł bez skrzydeł" to wyjątkowe przesłanie towarzyszyło dzieciom, które przygotowały Dzień Mamy w Społecznym Przedszkolu w Korlinie. W tym wyjątkowym dniu przedszkolaki zaprezentowały swoim ukochanym mamom przedstawienie pt. „Kolorowe kredki", które prezentowały również na Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków w Postominie.

Mamy mogły podziwiać twórczość i talent swoich pociech wiele z nich nie miało pojęcia, że ich dzieci są tak świetnymi, zdolnymi, młodymi aktorami. Na zakończenie prezentacji przedszkolaki wręczyły swoim mamom prezenty. W tym roku dzieci postanowiły podarować siatki na zakupy, na których namalowały specjalnymi farbami do tkanin obrazki według własnego pomysłu. Po złożeniu życzeń wręczono prezenty. Wiele wzruszeń i łez można było zobaczyć w tym dniu.