HomeAmazonki z wizytą

Amazonki z wizytą

amazonki 1

Pomimo zakończenia roku szkolnego w naszej szkole dzieją się interesujące rzeczy. Przedszkolaki, pracownicy i jednocześnie mieszkańcy Korlina mieli możliwość spotkania i rozmowy z Paniami z Onkomarszu. Uczestniczki wyruszyły z Kołobrzegu na tygodniową wędrówkę, by pokonać około 120 km przez Ustronie Morskie, Mielno, Łazy, Darłowo, Jarosławiec, Jezierzany, Korlino, Postomino. Jutro, tj.29 czerwca mają zakończyć marsz w Ustce. W ten sposob Panie angażują się w promocję akcji profilaktycznych.

Nasi Pracownicy p. Ewelina, p. Kasia, p. Ania, p. Józek przygotowali skromny poczęstunek i miejsce na odpoczynek dla wędrujących, a dzielne Przedszkolaki uświetniły to spotkanie piosenką. Nasz Staś utworem "Uśmiech " oczywiście podbił serca wszystkich obecnych.

Dziękuję p. Teresie Rysztak ze Stowarzyszenia " Razem Lepiej" za informację, dzięki której jako pracownicy szkoły, czlonkowie Stowarzyszenia "Razem"w Korlinie, mieszkańcy, a przede wszystkim jako ludzie otwarci na pomoc innym, mogliśmy włączyć się do tak waznej dla zdrowia akcji.

Małgorzata Jasińska

https://infoludek.pl/w-skrocie/wybierz-zycie-badaj-sie-onkomarsz-startuje-z-kolobrzegu/

 

amazonki 1

amazonki 1

amazonki 1

amazonki 1

amazonki 1

Free business joomla templates