HomeCo w życiu ważne?

Co w życiu ważne?

Messenger creation 1e2be26a-b50d-4086-abb1-1027ae8ab062

3 czerwca dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne oraz wokalne pojechały na spektakl do Teatru Nowego w Słupsku. Sztuka „Doktor Dolittle i przyjaciele" na podstawie znanej lektury przypomniała nam wszystkim, zarówno małym jak i dużym, co w życiu jest ważne. Przyjaźń, bezinteresowna pomoc, empatia, akceptacja i tolerancja to podstawowe zasady, którymi powinniśmy się kierować, by żyć w zgodzie z innymi. Zaznaczono również rolę pieniędzy, które co prawda są ważne, ale nie najważniejsze w życiu człowieka. Brawurowa gra aktorska, kostiumy, muzyka i śpiew słupskich aktorów zasłużyły na ogromne oklaski.

Wyjazd finansowany był w ramach realizacji zadań z zakresu zdrowia publicznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025 zadanie publiczne „Masz talent, masz siłę, masz szansę"

Free business joomla templates