HomeOrganizacja pracy przedszkola

Organizacja pracy przedszkola

malowanie

Kids photo created by freepik - www.freepik.com

Dla udogodnienia i komfortu rodziców nasza placówka czynna jest w dni robocze w godz. 7.00 – 15.00. Istnieje jednak możliwość zmiany godzin w zależności od potrzeb pracujących Rodziców.
Przedszkole jest placówką nieferyjną, co oznacza, że w czasie ferii pracuje bez przerwy, natomiast w czasie wakacji zdarza się okres zamknięcia, który jest podyktowany niską frekwencją
i koniecznością wykorzystania przez pracowników urlopu.

W naszej placówce przestrzegamy Konwencji Praw Dziecka oraz kierujemy się powszechnie przyjętymi normami społecznymi i moralnymi. Najważniejszym zadaniem naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie i stworzenie im jak najlepszych warunków rozwoju. Temu są podporządkowane: opieka, wychowanie i edukacja.

Zapewniamy:

• - realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego,
  • - nowatorskie metody pracy,
  • - realizację projektów własnych, programów o charakterze lokalnym i ogólnopolskim,
  • - atrakcje przedszkolne (spotkania z ciekawymi ludźmi, teatrzyki, koncerty muzyczne, uroczystości przedszkolne, wycieczki),
  • - wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  • - integrację ze środowiskiem lokalnym,
  • - spotkania adaptacyjne dla dzieci 3 i 4-letnich,
  • - terapię logopedyczną, terapię pedagogiczną
  • - całodzienne wyżywienie.

Personel przedszkola:

• p.o. Dyrektora: mgr Małgorzata Jasińska
  • wychowawca grupy przedszkolnej, rytmika: Ewelina Nowak
  • wychowawca Oddziału Przedszkolnego: mgr Patrycja Błażejewicz
  • język angielski: mgr Katarzyna Gajda

Kontakt oraz zgłaszanie nieobecności dziecka:
tel. 59 810 97 23 lub 798 610 560,

Przyprowadzanie dzieci: od 7.00 do 8.00
Odbieranie dzieci: dzieci mogą być odbierane jedynie przez rodziców lub osoby upoważnione do tego przez rodziców i wskazane w złożonym w Przedszkolu upoważnieniu.

Opłaty:

• opłata stała konto Stowarzyszenia: BS Ustka o. Postomino: 28 9315 0004 0022 2457 2000 0010
  • opłata za żywienie BS Ustka o. Postomino : 34 9315 0004 0022 2659 2000 0030.

Poprawiono: wtorek, 23, kwiecień 2024 10:07