HomeŚwietlicaPWD w Korlinie z sukcesami

PWD w Korlinie z sukcesami

pwd 1

Dnia 2 lutego uczestnicy świetlicy wzięli udział w VI Gminnym Konkursie Form Artystycznych pt.: ,, Nie dla uzależnień". Zespół wokalny Młodzi Gniewni zajął I miejsce w kategorii wiekowej powyżej 12 lat. Wokaliści brawurowo wykonali ,, Piosenkę antynarkotykową " zachwycając swym wykonaniem jury oraz zgromadzoną publiczność. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali statuetkę, dyplom, bon finansowy oraz grę profilaktyczną. Nie kryli swojego wzruszenia po ogloszeniu werdyktu.

Podczas przeglądu ogłoszono także wyniki Konkursu Plastycznego pt.: ,, Dziękuję, ja się nie truję". Naszym podopiecznym zostały wręczone dyplomy i nagrody. Dzieci przygotowały prace plastyczne z zastosowaniem dowolnych technik i środków plastycznych. Każda praca zawierała profilaktyczny przekaz, była oryginalna i pomysłowa.

Oliwier Kisielewicz - II miejsce
Jagoda Staś - III miejsce
Samanta Pasternak - III miejsce

Uczestnicy byli przygotowywani do konkursów podczas zajęć świetlicowych promujących profilaktykę uzależnień. Zostali uświadomieni o negatywnych konsekwencjach wynikających z używania wszelkiego rodzaju uzależnień: alkoholu, papierosów, narkotyków, dopalaczy. Poszerzyli swoją wiedzę na temat szkodliwości uzależnień, a także uświadomili sobie to, że przede wszystkim to oni sami ponoszą odpowedzialność za swoje zdrowie.

Barbara Ansel
Mariola Bukowska

pwd 2

pwd 2

pwd 2

pwd 2

pwd 2

pwd 2

Poprawiono: poniedziałek, 06, luty 2023 09:41

Free business joomla templates