HomeŚwietlicaUczestnicy PWD Korlino na Dniu Seniora

Uczestnicy PWD Korlino na Dniu Seniora

1

Dnia 06 października b.r. w CKiS w Postominie odbył się Dzień Seniora. W tym szczególnym dniu także i my wystąpiliśmy dla starszych ludzi chcąc sprawić im niespodziankę. Najpierw zaprezentował się Miłosz Stachowski w interpretacji utworu ,, Łatwopalni" Maryli Rodowicz. Następnie wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt.: ,, Czerwona jarzębina", do wykonania której zaprosiliśmy zgromadzoną widownię. Nasz występ bardzo spodobał się publiczności. Usłyszeliśmy wiele ciepłych slów, takich jak: ,, Bardzo ładnie śpiewaliście", ,, Dziękujemy wam za tę piosenkę", ,, Wzruszyłam się bardzo, mój tata grał ten utwór na akordeonie".

Jesteśmy uszczęśliwieni tym, że obdarowaliśmy starszych ludzi dużą dozą wzruszeń i pozytywnych emocji. Nagrodą za występ były pozytywne komentarze, jak również drobne słodkości, które nam wręczono. Ten dzień z pewnością będziemy długo pamiętać i wspominać ze swoimi kolegami i koleżankami, a także starszymi członkami rodzin.

uczestnicy PWD Korlino
wraz z wychowawczyniami

2

2

2

2

2

2

Poprawiono: poniedziałek, 10, październik 2022 09:33

Free business joomla templates