HomeInformacje i komunikatyKRUS - Konkurs na Rymowankę

KRUS - Konkurs na Rymowankę

plakat konkurs rymowanki

Informuję, że Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłosiła V Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy". Uczestnikami konkursu mogą być dzieci urodzone w latach 2009-2013, których przynajmniej jeden z rodziców lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu. Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki (min. 4 wersy, max. 30) odnoszącej się do zakresu merytorycznego kampanii prewencyjnych realizowanych przez KRUS w ramach projektu „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś", tj. popularyzujących zasady ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz wiedzę o zagrożeniach wypadkowych.

Kompletne zgłoszenie (rymowankę oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy) zainteresowany powinien przesłać w terminie do dnia 22.03.2024 r. pocztą tradycyjną na adres Oddziału Regionalnego KRUS w Koszalinie:

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Oddział Regionalny w Koszalinie
ul. Słowiańska 5
75-846 Koszalin

(liczy się data stempla pocztowego) lub elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w którym podlega ubezpieczeniu rodzic lub opiekun prawny dziecka. Na kopercie zgłoszenia wysłanego pocztą tradycyjną/w tytule e-maila należy wpisać „Konkurs na Rymowankę".

Zachęcam do udziału w konkursie,

Małgorzata Jasińska

Poprawiono: środa, 06, marzec 2024 09:16

Free business joomla templates