HomeDzień Seniora

Dzień Seniora

senior 3Dzień Seniora to szczególne święto tych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To starsi ludzie są piewcami tradycji. Niosą ciepło i zrozumienie.

Dnia 7 września tego roku w sali CKiS w Postominie odbyły się gminne obchody Dnia Seniora, w których nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Zespół wokalny „Metamorfoza" w składzie: Małgorzata Kołodziejczyk, Ewelina Piaseczna, Julita Zdrzeniecka, Olimpia Stachowska, Martyna Radzikowska, Natalia Szymańska, Adrian Garlacz wykonał 3 piosenki: „Psalm stojących w kolejce", „Sanctus" oraz „Sercem patrz". Małgorzata Kołodziejczyk zaśpiewała „Małe tęsknoty", natomiast Patrycja Kamińska - „Świat to muzyka". Występ naszych uczniów oczarował publiczność.

Serdecznie dziękujemy organizatorom uroczystości za zaproszenie na tak ważną imprezę, która dostarczyła wszystkim tak wiele wzruszeń.

Uczniów do występu przygotowała Pani Barbara Ansel.

senior 1