HomeRozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

rozpoczecie 11Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 2 września o godzinie 11.30. Uczniowie po raz kolejny przestąpili progi szkoły i choć wszyscy zgodnie przyznali, że wakacje minęły zdecydowanie za szybko, to pochmurne miny szybko zniknęły, a w ich miejsce pojawiły się szczere uśmiechy spowodowane spotkaniem dawno niewidzianych kolegów i koleżanek.

Nowy rok szkolny przyniósł kilka zmian. Od 1 września obowiązki dyrektora przejął Pan Jarosław Garbowski. W szkole zatrudniono także nowych nauczycieli. Pani Justyna Żabka - nauczycielka języka angielskiego oraz Pani Sandra Lepak - nauczycielka języka niemieckiego.

W związku ze zmianą rozkładu jazdy autobusów zmianie uległy także godziny zajęć lekcyjnych. Lekcje rozpoczynają się o 8.15, natomiast kończą o 15.30.

rozpoczecie roku