HomeX Festyn Powitanie Lata

X Festyn Powitanie Lata

Piękna słoneczna pogoda powitała uczestników X Festynu Powitanie Lata w Korlinie. Zapach grillowanej kiełbaski i szaszłyków, atrakcyjne losy na loterii oraz mnóstwo nagród w różnego rodzaju konkursach przyciągało amatorów festynowej rozrywki.

Organizatorzy tradycyjnie przygotowali turniej drwali, „siłkę" na rękę, przeciągnie liny oraz festynowy turniej wiedzy promujący ostatnie sukcesy szkoły.

Podczas festynu Panie Barbara Ansel i Aleksandra Kurek zaprezentowały swoje prace rękodzielnicze.

Dzieci i młodzież korzystała z boiska szkolnego, zorganizowanych dla nich zabaw, najmłodsi zjeżdżali na wielkim dmuchawcu.

Uczniowie oddziału zerowego oraz klas I-III zaprezentowali swoim rodzicom program artystyczny i wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki.

W radosnej atmosferze i przy dobrej muzyce mieszkańcy Korlina i okolic spędzili sobotnie popołudnie.

Organizacja festynu została wsparta środkami finansowymi z programu „Cudze chwalimy, a swego nie znamy- organizacja spotkań kulturalno – integracyjnych" ze środków Programu współpracy Gminy Postomino o organizacjami pozarządowymi