HomeList gratulacyjny od Wójta Gminy Postomino

List gratulacyjny od Wójta Gminy Postomino

herb-gminy-200pxNasza szkoła otrzymała list gratulacyjny od Wójta Gminy Postomino o treści:

"Z prawdziwą przyjemnością wziąłem udział w „Prezentacji dorobku artystycznego uczniów Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie”. Jestem zachwycony poziomem i profesjonalizmem aktorskim zaprezentowanym przez wychowanków Państwa placówki. Na wyrazy uznania zasługuje również wspaniałe przygotowanie uroczystości. Pełne zaangażowanie młodych artystów oraz wyjątkowa atmosfera dały nam - odbiorcom wyjątkowo dużo pozytywnych emocji i przeżyć.

Gratuluję wyśmienitego występu oraz składam wyrazy uznania Pani Dyrektor, Gronu Pedagogicznemu, a przede wszystkim wspaniałym młodym artystom.

Życzę wielu kolejnych sukcesów w kształtowaniu dzieci i młodzieży. Niech Wasze oczekiwania i nadzieje zostaną spełnione, a codzienny trud będzie źródłem satysfakcji i społecznego uznania."

LIST GRATULACYJNY