HomePonownie „PZU z Kulturą 2015” w Korlinie

Ponownie „PZU z Kulturą 2015” w Korlinie

logo-stowarzyszeniePonowie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „RAZEM" w Korlinie znalazło się w gronie 35 organizacji, które otrzymały dotację Fundacji PZU w konkursie „PZU z kulturą 2015". Projekt pn.: „ Jesień z wysoką kulturą" polega na organizacji w okresie IX-XII 2015 dwóch wyjazdów do dużych ośrodków kultury tj. do Gdyni i Warszawy.

pzu

Wyjazd do Gdyni zaplanowany jest dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej- 40 osób, natomiast wyjazd do Warszawy zaplanowany jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjalistów (60 osób) wraz z opiekunami. Podczas wyjazdów uczestnicy obejrzą przedstawienia teatralne/ operowe oraz zapoznają się z historią i dziedzictwem kulturowym znanych ośrodków miejskich.