HomeHarcerski Rajd Andrzejkowy

Harcerski Rajd Andrzejkowy

W dniach 28-29 listopada 2014r. w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie odbył się Harcerski Rajd Andrzejkowy, na który zuchy i harcerze zaprosiły również kolegów i koleżanki ze szkoły. Rajd rozpoczął się „Bratnim Słowem", po czym nastał czas magii i wróżb.

Dzieci miały okazję wywróżyć sobie imię przyszłej żony lub przyszłego męża, swój zawód w przyszłości oraz dowiedzieć się, co czeka ich w nadchodzącym wieczorze. Tradycyjnie Andrzejki nie obyły się bez lania wosku. Następnie odbyła się dyskoteka oraz pokaz sztuczek, którymi drużynowa Dorota zafascynowała wszystkich zebranych. Kolejnego dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy za wspaniałą zabawę andrzejkową. Po śniadaniu i posprzątaniu miejsca noclegu pożegnaliśmy się harcerskim CZUWAJ!