HomeDzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

1 14 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Oprócz wielu godzin tańca zorganizowaliśmy dwa konkursy .W pierwszym z nich chłopaki mogli poczuć się przez chwilę płcią piękną, gdyż mieli za zadanie jak najszybciej i najsolidniej przyszyć guzik to kawałka materiału.

Emocji było co niemiara. Niby chłopcy od „babskich" robótek stronią, ale gdy na szali zostaje postawiona męska duma, niestraszne najbardziej niewieście zadanie. Młodzi krawcy spisali się na medal. Druga konkurencja -„Randka w ciemno"- była bardziej przyjemna, gdyż to w niej chłopcy mogli wybrać dziewczynę, z którą później udali się na randez vous. W rezultacie wyłonione zostały dwie pary, które otrzymały po dwie nagrody.

1 2

Był to uroczysty obiad w szkolnej stołówce dla pobudzenia podniebienia oraz wycieczka do oceanarium, tj. sali przyrodniczej, w której znajduje się szkolne akwarium, jako balsam dla duszy. Zabawa była przednia, wrażenia na pewno niezapomniane, a chłopcy chyba zadowoleni...

1 1

1 3