HomeNajlepsi w gminie

Najlepsi w gminie

recyt 1

Dnia 23 lutego w CKiS w Postominie odbył sie Gminny Konkurs Recytatorski w 3 kategoriach wiekowych. Naszą szkołę i stowarzyszenie reprezentowali: Hubert Schönwald, Szymon Czerwik, Wiktoria Juszczak, Filip Kondras, Kacper Lass, Nikodem Ciesielski, Tytus Sadowski. Uczniowie zostali przygotowani do recytacji przez Panią Barbarę Ansel, Panią Oliwię Góra, Panią Magdalenę Walczak - Sadowską.

Najlepszymi w gminie okazali się mali recytatorzy z I kategorii wiekowej. Szymon Czerwik zdobył I miejsce, a Hubert Schönwald zajął II miejsce. Chłopcy otrzymali dyplomy, drobne upominki oraz statuetki.

Świetlicę Środowiskową w Korlinie reprezentował Oliwier Kisielewicz, uczeń klasy IV.

Ogromne brawa należą się wszystkim recytatorom, którzy zdobyli doświadczenie w prezentacji wierszy na forum publicznym. Nabyte umiejętności z pewnością zaprocentują w przyszłości podczas występów gminnych.

Szymon Czerwik i Hubert Schönwald zdobyli kwalifikacje do etapu powiatowego. Jeszcze raz gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych na etapie powiatowym.

Barbara Ansel

recytatorski konkurs