HomeBal karnawałowy w klasach I-III

Bal karnawałowy w klasach I-III

bal 1

Dnia 6 lutego odbył się bal karnawałowy, podczas którego dzieci przeistoczyły się w różne ciekawe postacie z bajek. Uczestniczyły w licznych konkursach, pląsach i wspólnych zabawach. Odbyły się wybory Króla i Królowej balu. W tym roku Królową balu została Apolonia Sadowska, a Królem Anzhel Unhurian. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodki upominek, większość dzieci zdobyła dyplomy i drobne nagrody. Z pewnością ten dzień był wyjątkowy i zapadnie na długo w pamięci uczestników.

Organizacja balu miała na celu przybliżenie tradycji związanych z karnawałem, dostarczenie radości z wcielenia się w role różnych postaci bajkowych, doświadczanie przyjemnych doznań wynikających z udziału we wspólnych zabawach i konkursach oraz kształtowanie u dzieci postawy kulturalnego zachowywania się podczas imprezy szkolnej.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów karnawałowych dla swoich pociech, zadbanie o słodki poczęsrtunek i tym samym włączenie się w działania edukacyjno - wychowawcze naszej szkoły.

Barbara Ansel
Oliwia Góra