HomeVeni, Vidi,ViciPoezja Miłosza w tomiku „Randka z Erato”

Poezja Miłosza w tomiku „Randka z Erato”

Miłosz

Miłosz Stachowski, uczeń kl. VII Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie niedawno wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka. Ponieważ jedną z nagród było umieszczenie wierszy młodych twórców w tomiku poezji, na nagrodę należało trochę poczekać. I stało się. 29.06.2022r. dotarły do szkoły dwa tomiki poezji- jeden dla osoby nagrodzonej, drugi dla opiekuna.

To wielka radość móc widzieć efekty pracy młodego człowieka w takim miejscu. Mam nadzieję, że pióro Miłosza dopiero się rozgrzewa i być może jeszcze kiedyś będzie można przeczytać jakiś jego wiersz.

Edyta Stachowska

dyplom Miłosz20220630 08515939

Poprawiono: czwartek, 30, czerwiec 2022 12:48

Free business joomla templates