HomeVeni, Vidi,ViciSukcesy wokalne

Sukcesy wokalne

1

Dnia 7 czerwca w CKiS w Postominie. odbył się Gminny Przegląd Wokalny 2022 . W przeglądzie ZSS w Korlinie reprezentował zespół wokalny ,,Frajda", zespół wokalny ,, Matemorfoza" oraz soliści: Jakub Kołodziejczyk i Miłosz Stachowski. Uzdolnieni młodzi artyści brawurowo wykonali swój repertuar, wykazali się nieprzeciętnymi zdolnościami muzycznymi oraz obyciem ze sceną. Jury doceniło prezentacje naszych uczniów przyznając im czołowe miejsca w konkursie.

Oto wyniki:

  • I miejsce - zespół wokalny ,, Fajda" w kategorii lat 7-9
  • I miejsce - zespół wokalny ,, Metamorfoza" w kategorii lat 13-15 ( z udziałem Ukrainki Kristiny Uspenska, uczennicy klasy III naszej szkoły, dla której śpiew w języku polskim oraz występ przed szerszą publicznością był wielkim wyzwaniem)
  • II miejsce- Jakub Kolodziejczyk w kategorii lat 10-13
  • II miejsce - solista: Miłosz Stachowski w kategorii lat 13-15

W konkursie wzięli również udział przedstawiciele Świetlicy Środowiskowej w Korlinie ( wychowawcy: Barbara Ansel, Mariola Bukowska) oraz Stowarzyszenia ,, Razem" działającym przy ZSS w Korlinie.

  • II miejsce - solista: Jakub Winiarski w kategorii lat 13-15
  • I miejsce - solista: Fabian Banasik w kategorii lat 13-15

Gratulujemy pięknych występów wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców uczniów: Pani Anny Staś, Pani Karoliny Kisielewicz oraz Pani Edyty Stachowskiej, za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Postomina

Wokaliści przygotowywali się do konkursu na wokalnych zajęciach pozalekcyjnych ,, Świat muzyką malowany" w ramach dzialań profilaktycznych ( instruktor - Barbara Ansel) finansowanych przez gminę Postomino.

Barbara Ansel, Oliwia Sajnok

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Poprawiono: poniedziałek, 13, czerwiec 2022 07:32

Free business joomla templates