HomeŚwietlicaNa Świetlicy Środowiskowej w Korlinie nie można się nudzić!

Na Świetlicy Środowiskowej w Korlinie nie można się nudzić!

2

W lutym działania na zajęciach świetlicowych ukierunkowane były na organizację uczniom czasu wolnego podczas ferii. Dzieci uczestniczyły w grach planszowych
i zabawach ruchowych, doskonaliły swoje umiejętności interpersonalne, kształtowały umiejętność radzenia sobie z porażką. Podczas pobytu chętnie rozwijały uzdolnienia artystyczne. Wykonały prace rękodzielnicze wykazując się przy tym dużą cierpliwością, dokładnością oraz pomysłowością. W ramach działań profilaktycznych odbyła się pogadanka na temat pozytywnych cech charakteru oraz pozytywnych emocji. Podsumowaniem tego zagadnienia było wykonanie ,, Drzewa Dobrych Uczynków"
- pracy plastycznej w formie plakatu.

Po powrocie do szkoły, uczestnicy świetlicy między innymi brali udział w obchodach Tłustego Czwartku utrwalając poprawne nawyki higieniczne związane z kulturą spożywania posiłków.

W marcu na dzieci czeka moc atrakcji, na które serdecznie zapraszamy.

B.Ansel, M.Bukowska

 

2

2

2

2

2

2

2

Poprawiono: piątek, 25, luty 2022 14:44

Free business joomla templates