HomeInformacje i komunikatyInformacja ze strony Urzędu Gminy Postomino

Informacja ze strony Urzędu Gminy Postomino

laptop

Obdarowani, którzy otrzymali laptop w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” objęci są procedurą monitorowania obejmującą złożenie oświadczenia o posiadaniu i użytkowaniu otrzymanego sprzętu komputerowego w terminie od 15.10.2023 do 15.11.2023 roku.

Oświadczenia należy składać osobiście do Punktu Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy Postomino lub listownie na adres Urząd Gminy Postomino, 76-113 Postomino 30. O dacie złożenia oświadczenia decyduje faktyczna data wpływu.

Osobą uprawnioną do złożenia oświadczenia jest rodzic/opiekun, natomiast gdy dziecko osiągnęło pełnoletność - pełnoletnie dziecko. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 59-846-44-39.

Druk oświadczenia jest dostępny na stronie gminy Postomino: https://postomino.pl/wiadomosci/77127/granty-ppgr---zloz-oswiadczenie

Poprawiono: niedziela, 15, październik 2023 13:46

Free business joomla templates