Wyjazd do kina

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i ustaleniami na zebraniu ogólnym informuję, że w ramach zajęć dydaktycznych w dniu 6 października 2023r. organizujemy wyjazd do multikina w Słupsku dla wszystkich uczniów z klas I- VIII. Klasy starsze (V-VIII) mają rezerwację na film pt. „Siła naszych marzeń", młodsi I-IV obejrzą film "O psie, który jeździł koleją".

Wyjazd o godzinie 8:00, powrót ok. 14.30, koszt wyjazdu, tj. bilet wstępu i przewóz: 35,00 zł/ osoby. Pieniądze należy wpłacić wychowawcy klas najpóźniej do środy 04.10.2023r. Przed seansem uczniowie będą mogli zakupić sobie popcorn i/lub sok. Po filmie umożliwimy dzieciom zakup ciepłego posiłku.

W przypadku choroby lokomocyjnej, proszę zabezpieczyć dzieci w odpowiednie leki, woreczki, chusteczki. Przypominam, że telefony uczniowie mogą w tym dniu zabrać na własną odpowiedzialność. Uczniowie zostali zapoznani z regulaminem bezpiecznego zachowania się w miejscach publicznych.

Dyrekcja

Poprawiono: czwartek, 28, wrzesień 2023 15:16

Free business joomla templates