HomeII miejsce w IX Pomorskim Biegu Niepodległości dla uczniów z Korlina

II miejsce w IX Pomorskim Biegu Niepodległości dla uczniów z Korlina

SL748572W piątek 7 listopada 2014 roku na terenie Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce po raz kolejny odbył się IX Pomorski Bieg Niepodległości z udziałem młodzieży szkolnej.

Uczniowie z dziewiętnastu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Słupska, Objazdy, Lęborka, Ustki, Gdańska, Gdyni i Postomina rywalizowali o Puchar Starosty Powiatu Słupskiego.

Wśród uczestników byli również uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie, którzy w kategorii szkół gimnazjalnych zajęli zaszczytne II miejsce. Uczniowie zmierzyli się z takimi konkurencjami jak: 12 km bieg na orientację, test z historii Polski z okresu 1772-1921, strzelanie z karabinu sportowego z odległości 50 m.

Szymon Kołodziejczyk, Patryk

Łodej i Bartek Brauer świetnie poradzili sobie w tych dyscyplinach, przywożąc z konkursu statuetkę wicemistrza i indywidualne nagrody rzeczowe.

20141107 144958

SL748572