HomeSzkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 10 lutego bieżącego roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III mający na celu wyłonienie 2 recytatorów , którzy będą reprezentować naszą placówkę w Małym Konkursie Recytatorskim w Postominie na etapie gminnym.

Do konkursu przystąpili następujący uczniowie:

• klasa I - Nel Sadowska, Anastazja Czernikowska, Faustyna Szymańska, Patrycja Skrzeczkowska
  • klasa II- Amelia Szymańska, Zuzanna Żukowska
  • klasa III - Otylia Gawlikowska, Wiktoria Kondras, Amelia Szymańska

przygotowywani pod czujnym okiem wychowawczyń: Barbary Ansel, Anny Dąbrowskiej oraz Małgorzaty Korowajczyk.

Dzieci przepięknie zaprezentowały się w recytacji wierszy. Śmiało i odważnie interpretowały teksty dzielnie pokonując towarzyszącą im tremę.

Po burzliwych obradach jury, w składzie: Lidia Safader – Nędzusiak, Bożena Sowińska, Marta Maksymiuk, wybrało 2 uczestniczki konkursu: Nel Sadowską oraz Patrycję Skrzeczkowską, które jeszcze raz popiszą się swoim talentem recytatorskim w Postominie. Laureatkom gratulujemy i życzymy sukcesów.

Trzymamy kciuki!