HomeNasze schronisko

Nasze schronisko

Szanowni Państwo,

Informujemy o możliwości organizacji letniego wypoczynku dla osób indywidualnych i dla grup zorganizowanych, w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Korlinie.

Nasze schronisko znajduje się na terenie Województwa Zachodniopomorskiego, w Gminie Postomino, w odległości 7 km od nadmorskiej miejscowości Jarosławiec, przy głównej trasie łączącej Ustkę, Jarosławiec i Darłowo.
Zapraszam do rozważenia możliwości organizacji wypoczynku w naszym schronisku.

Zapraszam do Korlina!

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „RAZEM" w Korlinie
Zespół Szkół Społecznych w Korlinie

Korlino 4A

76-113 Postomino
tel./ fax  59 810 97 23

W malowniczej i spokojnej wsi Korlino funkcjonuje schronisko szkolne, które zaprasza turystów indywidualnych i grupy zorganizowane do spędzenia czasu wolnego podczas najbliższych letnich wakacji szkolnych.

Schronisko funkcjonuje w budynku szkoły.

boisko-400Do dyspozycji gości oferujemy:

• 5 pomieszczeń klasowych- umożliwiających organizację wypoczynku dla 45 uczestników
  • dostęp do kuchni wyposażonej w kuchenkę gazową, zestaw garnków, zestaw naczyń i sztućców stołowych, lodówkę, czajnik elektryczny,
  • dostęp do pomieszczenia stołówki, pełniącego jednocześnie funkcję świetlicy
  • 5 prysznicy
  • 6 toalet, w tym 2 dla chłopców, 2 dla dziewcząt, 2 dla personelu

Na terenie schroniska jest miejsce do grillowania, na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci, wspaniałe nowe boisko wielofunkcyjne, a także miejsce parkingowe dla samochodów osobowych i autokaru.

Teren schroniska jest ogrodzony.

plac-zabaw-400Schronisko położone jest w odległości 2 km od Jeziora Wicko, gdzie można wędkować, pływać łódką lub korzystać z plaży oraz w odległości 7 km od nadmorskiej miejscowości Jarosławiec - będącej centrum wypoczynkowym Gminy Postomino.

Wszelkich informacji dotyczących warunków przyjmowania gości udziela  Pani Małgorzata Jasińska - tel. 59 810 97 23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.