HomeGminny Konkurs Wokalny w Postominie

Gminny Konkurs Wokalny w Postominie

0

Dnia 2 czerwca w Postominie odbył się Gminny Przegląd Wokalny Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Naszą szkołę reprezentowały solistki: Amelia Szwiec oraz Kamila Kasińska. W kategorii zespoły wokalne zaprezentował się zespół Mega - Ton, w składzie: Tytus Sadowski, Nikodem Ciesielski, Filip Sówka, Oliwier Kisielewicz, Oliwia Winiarska, Amelia Szwiec i Jakub Staś. Młodzi wokaliści zachwycili zgromadzoną publiczność. Z dużym zaangażowaniem zinterpretowali swoje utwory wykazując się nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi, a także wysoką prezencją sceniczną.

Zespół wokalny Mega- Ton zdobył I miejsce, a Amelia Szwiec i Kamila Kasińska zajęły IV miejsca.
Nasza uczennica, Wiktoria Juszczak, reprezentowała Świetlicę Środowiskową w Korlinie i zajęła wysokie II miejsce.
Wielkie gratulacje dla naszych uczniów. Życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach wokalnych.

Barbara Ansel

0

0

0

0

0

0

Free business joomla templates