HomePtaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne

Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne

zdjpp

11 kwietnia odbył się 55. Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne", którego organizatorem była Biblioteka Publiczna w Postominie. Celem turnieju było poszerzanie horyzontów myślowych i kręgu zainteresowań dzieci i młodzieży poprzez poszukiwanie wartościowej literatury, propagowanie piękna i kultury języka polskiego. Każdy z uczestników recytował jeden wiersz. Naszą szkołę reprezentowali: w kat. Ptaszęta- Wiktoria Juszczak kl. II, Szymon Czerwik kl. I, Filip Kondras kl. III, w kat. Ptaszki- Oliwia Winiarska kl. IV, Tytus Sadowski kl. V i Nikodem Ciesielski kl. V.

Doceniono kunszt słowny Wiktorii J. oraz Szymona Cz., obydwoje otrzymali wyróżnienia.

Wszystkim recytatorom serdecznie gratulujemy!

zdjpp

 

Free business joomla templates