HomeZespół ,,Frajda" z sukcesem w gminie

Zespół ,,Frajda" z sukcesem w gminie

festiwal 1

Dnia 13 listopada w Postominie odbył się Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowała solistka - Wiktoria Juszczak oraz zespół wokalny ,,Frajda" w składzie: Piotr Bartosiewicz, Hubert Schönwald, Apolonia Sadowska, Wiktoria Juszczak, Anna Bojkowska, Błażej Banasik, Filip Kondras, Nikodem Kisielewicz, Wiktoria Capar, Hubert Płachecki, Kamila Kasińska.

Wiktoria przepięknie zaśpiewała piosenkę pt.: ,, Myślimy o Polsce", a zespół brawurowo wykonał utwór pt.: ,,Polska zmartwychwstała".

Zespół zdobył I miejsce w kategorii zespoły. Gratulujemy sukcesu młodym wokalistom i trzymamy kciuki za kolejne prezentacje w najbliższym czasie.

Uczniowie zostali przygotowani przez Panią Barbarę Ansel oraz Panią Oliwię Góra.
Specjalne podziękowanie dla Pani Jolanty Juszczak za pomoc w organizacji wyjazdu.

festiwal 1