HomeŚlubowania nadszedł czas, uczniem będzie każdy z nas !

Ślubowania nadszedł czas, uczniem będzie każdy z nas !

slubowanie 1

W piątek 13 października 2023 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej.
To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych gości. Pragnę w imieniu swoim oraz uczniów klasy I podziękować Rodzicom oraz zaproszonym gościom, a także Samorządowi Uczniowskiemu oraz uczniom klasy II i III.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

O. Góra

slubowanie 1