HomeDzień Edukacji Narodowej

den 1

13.10.2023r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas IV-VII w humorystyczny sposób przedstawili różne sytuację wzięte wprost z życia nauczycieli naszej szkoły. Mieli możliwość wcielić się w rolę wychowawców oraz zaprezentować je publiczności. Całe wystąpienie teatralne dopełniły humorystyczne parodię znanych piosenek przygotowane przez Panią Barbarę Ansel. Dzieci do tego przedstawienia przygotowywane były w ramach zajęć pozalekcyjnych „Ochota na teatr" prowadzonych przez Panią Oliwię Góra oraz „Świat muzyką malowany" prowadzonych przez Panią Barbarę Ansel, które finansowane są przez Gminę Postomino.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz przybyłym rodzicom bardzo podobał się występ uczniów, gromkim brawom nie było końca.

Pragniemy wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły złożyć serdeczne życzenia, aby każdy dzień był przepełniony radością. Niech każdy dzień przynosi nowy wyzwania, a praca była pełna satysfakcji.

Chcemy serdecznie podziękować przewodniczącym Rady Rodziców za słodki poczęstunek.

O. Góra, B. Ansel

den 1