HomeWyjazd do kina

Wyjazd do kina

o psie ktory.vl

Dnia 6 października uczniowie naszej szkoły pojechali do Multikina w Słupsku na projekcję filmów fabularnych pt.: ,,O psie, który jeździł koleją" oraz ,,Siła naszych marzeń".

Jeden i drugi film porusza ważną tematykę, jaką jest walka o swoje marzenia na przekór wszelkim przeciwnościom losu. Podczas oglądania filmu uczniowie przeżywali wachlarz przeróżnych emocji: od smutku, rozpaczy, złości, po szczęście i radość.

Podczas zajęć wychowawczych uczniowie mieli możliwość porozmawiania na temat swoich wrażeń po obejrzeniu filmów. Omówione zostały emocje bohaterów, a także podkreślona rola rodziny we wzajemnym wspieraniu się i przezwyciężaniu problemów. Nie zabrakło rozmów o radzeniu sobie w życiu i pokonywaniu trudności.

Wyjazd zorganizowany został w ramach realizacji zadań Szkolnego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego ZSS w Korlinie.

siła naszych marzen