HomeDzień Rodziny - 2023

Dzień Rodziny - 2023

rodzina 1

Za nami kolejny festyn z okazji Dnia Rodziny zorganizowany przy współpracy Stowarzyszenia „Razem" w Korlinie, niezawodnej Rady Rodziców, wspaniałych nauczycieli naszej szkoły i uczniów, Rady Sołeckiej wsi Korlino i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie. W tym dniu świętowaliśmy również 15-lecie istnienia Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie. Było to wspaniałe spotkanie, które dostarczyło zgromadzonym wiele radości i rozrywki, zwłaszcza występy artystyczne uczniów.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Dzięki zebranym środkom z licytacji, fantów, sprzedaży ciasta i kiełbasek, naprawimy zniszczoną nawierzchnię orlika, dokupimy środki dydaktyczne, które uatrakcyjnią zajęcia dzieciom.

Bez Państwa zaangażowania, Drodzy Przyjaciele, zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe. Dziękujemy pracownikom szkoły – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie imprezy.

rodzina 1