HomeMikołaju, Mikołaju, co Ty robisz w naszym kraju?

Mikołaju, Mikołaju, co Ty robisz w naszym kraju?

mikolaj 0

Wszyscy wiedzą, że ten zapracowany starszy pan, mieszkaniec miasteczka Rovaniemi, położonego w dalekiej Laponii, ma mnóstwo pracy przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że znalazł czas i odwiedził dzieci ze Społecznego Przedszkola w Korlinie. Miły głos, dobroć i rozmowa z każdym dzieckiem sprawiły, że dzieci nie chciały się rozstawać z przemiłym gościem.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane wspaniałymi prezentami. Każdy mógł przytulić się do Mikołaja, pociągnąć za śnieżnobiałą brodę i uwiecznić ten moment na zdjęciu.

Dziękujemy drogi Mikołaju za odwiedziny, życzymy, Ci zdrowia i zapraszamy za rok.

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

mikolaj 0

Free business joomla templates