HomeUczymy się pływać

Uczymy się pływać

7

Nasi uczniowie z klasy III rozpoczęli naukę pływania w ramach programu gminnego ,, Umiem pływać ". Wspólnie ze swoimi rówieśnikami z Pieszcza i Jarosławca aktywnie spędzają czas oswajając się z wodą, nabywając umiejętności pływania. Nawiązują nowe relacje, zacieśniają już istniejące. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, są zdyscyplinowani i zawsze służą pomocą. Wykazują się ponadto znajomością zasad bezpieczeństwa podczas przebywania na basenie oraz zasadami obowiązującymi w miejscach użyteczności publicznej.

Uczestnicy po ukończeniu programu powinni nabyć podstawowe umiejętności pływania, a także utrwalić zasady bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych. Cieszymy się, że na równi z innymi dziećmi zamieszkałymi w większych miejscowościach, mogły skorzystać z infrastruktury sportowej i uczestniczyć w zajęciach z pływania.

Zajęcia zorganizowano w ramach programu nauki pływania dla uczniów klas III szkół podstawowych z terenu Gminy Postomino " Umiem pływać".

Barbara Ansel

1