HomePodsumowanie zajęć plastycznych

Podsumowanie zajęć plastycznych

zajecia-plastyczne 8

Pasja, pasja, trzeba mieć pasję! ... przetrwa ten, kto stworzył swój świat.

Artur Domosławski- Kapuściński non-fiction

Od marca do listopada 2020 roku w naszej szkole odbywały się zajęcia plastyczno-rękodzielnicze ,,Stwórzmy sztukę", w których uczestniczyli uczniowie z oddziału ,,0" oraz klas I-III. Na zajęciach dzieci poznawały nowe, a także doskonaliły i utrwalały poznane wcześniej techniki plastyczne.

Uczestnicy zajęć rozwijali swoją wyobraźnię, kreatywność, pomysłowość, doskonalili umiejętności manualne. Uczniowie kształtowali umiejętność pracy w zespole, uczyli się organizacji własnego warsztatu pracy oraz ekonomicznego wykorzystywania materiałów.

Zajęcia finansowane były przez Urząd Gminy w ramach programu profilaktycznego ,, Stwórzmy sztukę".

Ilona Krajewska-Matyjek

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

zajecia-plastyczne 1

Free business joomla templates