Podaruj nam 1%

Home”Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam, krasnoludki są na świecie.”

”Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam, krasnoludki są na świecie.”

20201105 090732Międzynarodowy Dzień Bajek obchodzony jest 5 listopada, w dniu urodzin Walta Disneya, najbardziej znanego producenta bajek. W tym dniu wszystkie dzieci z przedszkola przebrały się za swoją ulubioną postać. Wspólnie przypomnieliśmy sobie bohaterów znanych z ekranu oraz z książek. Przy muzyce z filmów dla dzieci urządziliśmy zabawę taneczną z balonami. Potem przyszedł czas na zagadki i konkursy. Miłą niespodzianką okazała się bajka „Kopciuszek" w wykonaniu wychowawczyni.

Po przedstawieniu każde dziecko wcieliło się w rolę głównej bohaterki i musiało oddzielić ziarna grochu od kaszy. To było trudne zadanie, ale wszyscy poradzili sobie znakomicie! Na koniec dnia zostały wręczone dyplomy za udział w zabawie. Dzień był bardzo udany, a dzieci z uśmiechami na twarzach rozeszły się do domów.

M. Walczak- Sadowska

20201105 090732

Cytat dnia

Za nic to jest, co umiesz, gdy nikogo nie nauczysz.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates