Home,,NIE BĄDŹ ZIELONY W TEMACIE AUTYZMU, 2 KWIETNIA BĄDŹ NIEBIESKI !"

,,NIE BĄDŹ ZIELONY W TEMACIE AUTYZMU, 2 KWIETNIA BĄDŹ NIEBIESKI !"

zdjęcie główne„Autyzm to nie choroba. To sposób bycia. Nie ma na to lekarstwa, bo nie ma na takowe zapotrzebowania. Jest natomiast zapotrzebowanie na wiedzę i adaptację, ze strony dzieci z Autyzmem, ich rodzin i przyjaciół."

J.E.Robinson

#światowydzieńautyzmu

Niestety nie mogliśmy spotkać się fizycznie i porozmawiać, ale nie zapomnieliśmy o bardzo ważnym dniu, jakim jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Udało się nam jednak zrealizować projekt, mający na celu uświadomienie dzieciom, młodzieży, nauczycielom tego, jak ważne jest wspieranie osób z autyzmem oraz ich rodzin. Uczniem naszej szkoły jest Mikołaj, który ma autyzm, dlatego zrobiliśmy to przede wszystkim dla niego, aby wiedział, że zawsze będziemy Go wspierać! Dziękujemy wszystkim za otwartość i zaangażowanie.

Oliwia Sajnok

zdj1

zdjęcie główne

Free business joomla templates