Home Nasi zwycięzcy w "Małym Konkursie Recytatorskim"

Nasi zwycięzcy w "Małym Konkursie Recytatorskim"

konkurs 16Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie wzięli udział  gminnych eliminacjach "Małego konkursu recytatorskiego" Amatorskiego Ruchu Artystycznego, którego organizatorem było Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Młodzi ludzie prezentowali interpretacje wybranych przez siebie fragmentów literatury.

W poszczególnych kategoriach wystąpili:

• I-III- Michalina Matyjek, Dominik Zięba, Wiktor Winiarski, Michał Sówka;
  • IV-VI-Miłosz Stachowski, Maja Włodarczyk, Faustyna Szymańska, Anastazja Czernikowska;
  • VIII, IIIg.-Wiktoria Kondras, Aleksandra Szabelska.

Wszyscy recytatorzy zaprezentowali się bardzo ładnie. Podczas konkursu można było się uśmiechnąć, głębiej zastanowić, wzruszyć. Niestety jury musiało wyłonić zwycięzców.
Wyróżnienie zdobyła Anastazja Czernikowska, natomiast naszą szkołę na eliminacjach powiatowych reprezentować będą:

Miłosz Stachowski, który zajął I miejsce w swojej kategorii, Wiktoria Kondras- II miejsce, Faustyna Szymańska- III miejsce oraz najmłodsza Michalina Matyjek- III miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni i niezwykle szczęśliwi, że nasi uczniowie odznaczają się tak wysoką wrażliwością. Trzymamy kciuki na kolejnym etapie.

konkurs