HomeSzkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

recytatorski 1W dniu 24 stycznia uczniowie z klasy I, II i III, wyłonieni podczas eliminacji klasowych, wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim. Z klasy I zaprezentowali się: Michalina Matyjek, Filip Świetlak, Agata Garlin i Jakub Luboński, z klasy II: Jakub Kołodziejczyk i Dominik Zięba, z klasy III: Wiktor Winiarski, Michał Sówka oraz Jacek Piaseczny.

Jury jednogłośnie wybrało zwycięzców. I miejsce ex aequo zajęła Michalina Matyjek i Michał Sówka, którzy będą reprezentowali Społeczną Szkołę Podstawową w Korlinie podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego w Postominie. W tym samym konkursie wezmą udział Wiktor Winiarski i Dominik Zięba, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce i będą reprezentowali Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Korlino, Łącko, Łężek, Królewo „Razem" w Korlinie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

B. Ansel, B. Gofryk, A. Dąbrowska

recytatorski 1