Podaruj nam 1%

Home„Śniadanie daje moc”

„Śniadanie daje moc”

dzieci 1Dnia 8 listopada uczniowie klas I-III wzięli udział w VIII edycji obchodów Dnia „Śniadanie Daje Moc". Dzieci przyniosły potrzebne produkty, z których wykonały zdrowe i pożywne kanapki. W tym dniu wspólna zabawa w sporządzanie śniadania była okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpiecznego i higienicznego przygotowywania posiłków. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością podczas wykonywania kanapek. Wspólne śniadanie było nie tylko świetną zabawą, ale również nauką o tym, jak ważne jest spożywanie porannego posiłku.

Barbara Ansel, Anna Dąbrowska, Barbara Gofryk

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

dzieci

Cytat dnia

Prawdziwa nauka zaczyna się tam, gdzie Google nie zna odpowiedzi.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates