Podaruj nam 1%

HomeKlasowy Konkurs Czytelniczy „Zaczarowany Świat Książki”

Klasowy Konkurs Czytelniczy „Zaczarowany Świat Książki”

DSCN2611 â kopiaW dniu 12 lutego odbyły się klasowe eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Zaczarowany Świat Książki". Uczniowie będą musieli zmierzyć się ze znajomością baśni, bajek i legend współpracując w trzyosobowym zespole z klas I-III. W klasie trzeciej najlepiej do testu wewnętrznego przygotował się Miłosz Stachowski i to on będzie jednym z reprezentantów naszej szkoły podczas konkursu międzyszkolnego w dniu 24 kwietnia w Szkole Podstawowej w Jarosławcu.

Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za cały nasz zespół!

wychowawca Anna Dąbrowska

DSCN2611 â kopia

Cytat dnia

Powtarzanie jest matką wiedzy.

Przeszukaj stronę

strefa rodzica

Do wakacji pozostało

Courtesy of Go Mylo Countdown

 sukcesy

owoce w szkole plakat 2014

iko mleko

logo mm

Kto jest on-line?

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates