HomeZwycięstwo w Krajowych Mistrzostwach IDO Hip-Hop

Zwycięstwo w Krajowych Mistrzostwach IDO Hip-Hop

hiphop 2Miłosz Stachowski Mistrzem Polski

W sobotę 23 kwietnia w Józefowie odbyły się Krajowe Mistrzostwa IDO Hip-Hop, Hip-Hop Beattles, Break Dance, Electric Boogie, w których wziął udział Miłosz Stachowski- uczeń klasy I Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie. Miłosz musiał zmierzyć się z innymi tancerzami i zatańczyć do nieznanej wcześniej muzyki. Układ, który zaprezentował jury oceniło, jako najlepszy. Miłosz wywalczył I miejsce, zdobył złoty medal, ogromny puchar oraz tytuł Mistrza Polski w Hip- Hopie solistów do lat 7 i zakwalifikował się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Czechach.

Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że nasz uczeń ma piękną pasję i kocha muzykę. Podobno ona zabiera ludzi tam, gdzie słowa nie mogą.

Dominik Zięba wywalczył brąz w Hip- hopie.

Dominik Zięba- uczeń oddziału przedszkolnego w Zespole Szkół Społecznych w Korlinie dzielnie walczył z innymi tancerzami podczas Krajowych Mistrzostw IDO Hip-Hop, Hip-Hop Beattles, Break Dance, Electric Boogie, które odbyły się w Józefowie pod Warszawą 23 kwietnia. Chłopiec zaprezentował swój układ do muzyki wybranej przez jurorów. Ostatecznie stanął na podium, otrzymał puchar i został nagrodzony brązowym medalem. Dominik zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Czechach już w czerwcu.
Mówi się, że muzyka to sztuka cieszenia się. Życzymy, by zawsze towarzyszyła naszym uczniom.

hiphop