HomeKochani Dziadkowie

Kochani Dziadkowie

babcia-i-dziadek 5W czwartek 28 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w naszych murach Babcie i Dziadków dzieci z klas I – III. Okazją do spotkania były oczywiście dwie ważne daty w naszych kalendarzach, 21 i 22 stycznia. Na ten szczególny dzień uczniowie przygotowali występ artystyczny, aby wierszem i piosenką podziękować Dziadkom za ich serce i opiekę.

Jak przystało na święto nie mogło obyć się bez prezentów i słodkiego poczęstunku. Uczniowie własnoręcznie przygotowali kwiaty z modeliny, korale, portrety oraz laurki z pięknymi podziękowaniami. Na zakończenie naszej uroczystości wszyscy pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Wychowawczynie klas I – III serdecznie dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Zespół Szkół Społecznych w Korlinie

babcia-i-dziadek